BLASTER II: THE SECOND BLAST

banner_blaster_dveOBSAH: Johnnyho holku unesli! Už podruhý!! A tentokrát do vesmíru!!! Johnny Blaster musí nasednout do rakety a pokusit se zachránit nejen svoji těhotnou lásku, ale s ní i celou planetu Zemi! Jeho starý nepřítel má totiž ten nejďábelštější plán… Středometrážní 80´s sci-fi parodie!

HRAJÍ: Marek Babinec, Robert Vrba, Marta Bařinová, Michal Hejmala, Kateřina Gregorová, Jitka BlahováEster Nowak, Lubomír Friml, Tomáš Klouda, Lukáš HoráčekMichal Blaha, Mariana Chmelařová, Martin Siničák, Emma Lebánková, Adriana Nečasová, Bronislav Pulec, Rudolf Zahradník, Ladislav Cigánek (hlas), Stanislava Jachnická (hlas), Pavla Vojáčková (hlas), Miriam Chytilová (hlas)…

REŽIE: Robert Vrba   KAMERA: Patrik Polák, Matěj Paulík, Michal Kubík   NÁMĚT A SCÉNÁŘ: Robert Vrba a Lubomír Friml

KOSTÝMY A REKVIZITY: Lubomír Friml

MINUTÁŽ: 33 minut

ŽÁNR: Sci-fi/Akční/Komedie

PREMIÉRA: 11. 12. 2023 KINO ART

OHODNOŤTE FILM NA ČSFD


blaster_johnny blaster_seiline blaster_ralph blaster_trooper blaster_solaria


ZAJÍMAVOSTI: Film měl být původně natočen kompletně před zeleným pozadím. Po nezdárně vypadajících pokusech se rozhodlo, že se kulisy reálně postaví a téměř vše se udělá „postaru“. Film byl z velké části zaplacen díky crowdfundingové kampani. Hlas některým vedlejším postavám propůjčili známí dabéři, aby film získal punc „vhskového“ filmu. Velkými pomocníky při natáčení bylo Divadlo Barka, Laser Game Zlín, Hvězdárna a planetárium Brno či East Village Bar & Diner. 


PLAKÁTY:

Adobe Photoshop PDFblaster2_plakatblaster_tp


CHARACTER CARDS:

card_blaster card_seiline card_verner card_elexia card_ralph

card_solaria card_soldier card_kitty


PROMO Z PŮVODNÍ VERZE:

b04b07b08b09b11


TRAILER #1   TRAILER #2   VHS TRAILER